בתים של יומיום

בתים של יומיום
קוראים לי דניאלה, ואני מארגנת בתים של יומיום. 
• מה זה בכלל בית של יומיום?

בית של יומיום הוא בית שחיים בו. יותר מזה, בית של יומיום מאפשר לחיים לזרום בתוכו ודרכו ללא הפרעה. זהו בית שיש בו מקום לכל דבר – הוא נעים ומסודר, ויש בו מרחב לשינוי ולצמיחה – הוא מותאם אל מי שחיים בו, ולא להיפך. בית של יומיום מאורגן בצורה שתומכת בהרגלים שמי שחיים בו רוצים להתמיד בהם או להקנות לעצמם. בית של יומיום לא נראה כאילו הוא נשלף מקטלוג, הוא נראה כמו בית אמיתי – שאנשים חיים בו. 

בית של יומיום הוא משמח מעצם היותו.

בתים של יומיום
• כשאני מביטה סביבי, אני רואה מקרים אחרים: 

משפחה שבנתה בית או שיפצה דירה, לכאורה בהתאמה מלאה לצרכיה המדויקים, אולם מסיבות שונות (ילדים נולדים, גדלים או יוצאים מהבית; צרכים ורצונות משתנים; או שאולי היה כשל תכנוני מלכתחילה) היא מוצאת את עצמה מתגוררת בבית שאינו מספיק נוח, ושאינו מותאם לחייה. הדבר יכול להתבטא באופנים רבים: חפצים רנדומליים שמצטברים ב"פינות בלאגן״ שונות בבית, סידור לא נכון של רהיטים שמייצר מרחב צפוף ולא נעים, אחסון פתוח ולא אסתטי שמייצר תחושה של עומס, ועוד.

או 

משפחה שחיה בדירה שכורה ובגלל שהמצב נתפס כזמני, הדירה לא מאורגנת עד הסוף כי ״חבל להשקיע״. הימים בתוך אותו המצב הזמני עוברים להם, וחוסר הארגון והנוחות נעשה מעיק. 

בתים של יומיום

• אני מציעה ללוות אתכן בדרך אל הבית בו אתן רוצות לחיות. 

יחד נחשוב מה הייתן רוצות לשנות בסביבת המגורים שלכן, כדי שהחיים בתוכה יהיו טובים ושמחים יותר. נבחן יחד מה עובד ומה לא, על מה חשוב לכן לשמור וממה כדאי להיפרד. נביט בכל חדר בבית או בכל פינה בחדר, ונבין מה נדרש כדי שישמשו אתכן בטוב ובנוחות. 

אלווה ואנחה אתכן בהחלטות שנוגעות לארגון, וגם לסטיילינג. אני אשמח לעזור בעבודות מיון וארגון מחדש של חפצים ורהיטים (אחת הפעילויות האהובות עלי), וכן בקניית ריהוט ופריטי עיצוב חדשים לבית. 

• אתן מאוד מוזמנות ליצור איתי קשר לקבלת פרטים נוספים.

בתים של יומיום